Мінімальне замовлення - 1 ящик. Ми доставляємо товар на склад транспортної компанії або до Вашого транспорту на ринку 7 км в Одесі. Доставку сплачує одержувач. Ми співпрацюємо з компаніями-перевізниками такими, як:

- Нова Пошта;

- Делівері;

 

Якщо у Вашому місті немає одного з цих перевізників, ми підемо Вам на зустріч і відправимо іншою транспортною компанією.

При відправці вантаж страхується на повну вартість замовлення, якщо ви хочете відмовитися від страховки вантажу вкажіть про це в коментарі до замовлення.

Відповідальність за збереження вантажу під час доставки несе компанія перевізника.

Заявки на сайті приймаються 24 години на добу, замовлення оформлені до 6.00 збираються і відправляються в той же день за умови оплати до 12.00.

Способи оплати:

- 100% передоплата за товар на карту «Приватбанк». Комісію 0,5% за банківські послуги сплачує клієнт;

- 20% передоплата на карту «Приватбанк», решту суми Ви сплачуєте при отриманні товару на складі транспортної компанії. Комісію за відправку післяплати сплачує клієнт.

Звертаємо Вашу увагу, що послугою післяплати, Ви можете скористатися при замовленні доставкою только Нова Пошта.

- Ви можете передати гроші з водієм автобуса який буде забирати ваше замовлення на ринку 7 км в Одесі.

При замовленні від 20 ящиків взуття доставка здійснюється за наш рахунок *.

* Доставка здійснюється безкоштовно при повній оплаті замовлення. Безкоштовна доставка не поширюється на взуття з піни і турецьку літнє взуття.

Повідомити про оплату ви можете зателефонувавши або написавши повідомлення на один з наших контактних телефонів вказавши прізвище та суму оплати.