При отриманні товару на складі транспортної компанії, обов'язково перевіряйте збереження упаковки, а також сам товар в присутності співробітника транспортної компанії. При виявленні недостачі Вам необхідно написати заяву в офісі перевізника.

Важливо! Замовлення до 5 ящиків включно оглядайте на пошті на наявність всіх пар в ящику!

У разі виявлення фабричного браку або распаровки в замовленні Ви маєте право повернути або обміняти товар. Якщо Вас не влаштовує запах взуття, це браком не вважається. Питання щодо повернення бракованого товару розглядаються протягом трьох днів з моменту отримання Вами товару в транспортній компанії. Для цього напишіть листа на нашу електронну адресу і прикріпіть фото товару.

Ми не надаємо гарантію на товар в процесі експлуатації. Ношений товар обміну та поверненню не підлягає.

Товар, який Ви не змогли продати або з яких-небудь причин Вам не підійшов, за винятком фабричного браку, обміну та поверненню не підлягає.

Якщо в характеристиках товару вказані розміри 40-45, а ви отримали 40-44, або не той розмір повторюється, це не вважається браком. Всі розміри вказані на сайті отримані від виробника але не завжди 100% збігаються з реальними.

Ми завжди беремо Вашу сторону в будь-яких суперечках з постачальником, і намагаємося зробити все для комфортної співпраці.

Якщо:

- Ви виявили брак і повідомили нам в перебігу трьох днів з моменту отримання товару на складі транспортної компанії;

- товар не був у експлуатації;

- збережена фірмова упаковка і товарний вигляд взуття.

То ми зможемо:

- Повернути Вам гроші на карту або відрахувати від суми при наступному замовленні;

- Обміняти на іншу пару, за умови наявності на складі.

Доставка браку оплачується нами.